» טיהור מים - למים הנקיים ביותר - מי טובים

מי טובים   אוסמוזה הפוכה

טיהור מים - למים הנקיים ביותר

רובנו שמים לב לאיכות מי השתייה שלנו ומעוניינים לקבל את המים הטובים ביותר שניתן : אנו מודעים לחשיבות הבריאותית הרבה ולהשפעה שיש למים על גופנו ובריאותנו, ובמקביל לא רוצים להשתעבד לסחיבת מים בבקבוקים שאיכותם לא תמיד ברורה והזיהום שיוצרים בקבוקי הפלסטיק עצום, לצד העלות וההשתעבדות לסחיבה וכד'. לעומתם מי הברז שאנו שותים מגיעים אלינו עם כלור ולעיתים עם רמת חיידקים גבוהה המעידה על זיהומים שונים, מה שמצריך מאיתנו להרתיח את המים במידה וגילו את התקלה בזמן. בשל כך רבים מהתושבים בוחרים בשיטות שונות של טיהור מים על מנת להבטיח לעצמם מים נקיים וצלולים. טיהור מים הוא תהליך בו מסננים ומטהרים את המים אך גם שומרים על המרכיבים שחיוניים במים.

טיהור מים מפחית בפלסטיק מזהם

מי שטרם בחר בשיטות של טיהור מים ודאי קונה מים מינרליים אשר גורמים לזיהום סביבתי קשה כתוצאה מבקבוקי הפלסטיק הלא ממוחזרים, זאת בלי שהזכרנו את הסרבול והמאמץ הצורך שכרוך בסחיבת שישיית המים עד לבית. טיהור מים היא השיטה היעילה ביותר, המהירה ביותר והידידותית לסביבה אשר תספק לכם מים טובים ונקיים. קיימים כיום סוגים שונים של טיהור מים בשווקים, למשל: קיימים פילטרים פחמיים אשר צריך להחליף אחת לחודש, מערכת שמכונה אוסמוזה שאת הסננים שלה יש להחליף אחד לשנה ועוד. בדקו את האפשרויות הקיימות בשוק ובחרו את ההתקן שמתאים לביתכם ולצורכיכם. התייעצו ובדקו את האפשרויות השונות מהן היתרונות והחסרונות של כל אחת לפני הבחירה.

טיהור מים - לכל צרכי המים של בני הבית

השתמשו במים המטוהרים לקומקום, לשתיים מים ולבישול. שיטה טובה לדעת האם יש להחליף את המסנן לפני הזמן היא לבדוק האם נוצרת אבנית בקומקום. במידה וקיימת אבנית סימן שאתם צריכים לרענן את המערכת כדי שתקבלו מים ראויים וצלולים לשתיה. כך תספקו לכם שקט נפשי ולבני משפחתכם מים בריאים וטובים. דעו שככל שלמערכת יש יותר פילטרים כך המים מסוננים יותר ולעיתים יש צורך לקחת תוספים להשלמת מה שחסר במים כדי למנוע מחסורים לגוף. התייעצו עם החברה שאליה אתם פונים וקבלו את כל המידע הרלוונטי והעדכני, בנוסף בדקו חוות דעת על המוצר באינטרנט, בדקו מה יש לנסיינים לומר על המוצרים השונים הקיימים כיום בשוק. ככל שתקדימו לרכוש מערכת לביתכם כך תוכלו לחסוך עלויות, טרחה ועוגמת נפש. המים הם תשעים אחוז מגופינו ובשל החשיבות הרבה שיש למים בחיינו כדאי ואף רצוי שנספק לגופינו מים טהורים, מסוננים ובאיכות הטובה ביותר.

דוגמא למערכת טיהור של מי שתייה ביתיים

טיהור מים - דוגמא למערכת