» מטהרי מים

מי טובים   אוסמוזה הפוכה

מטהרי מים
מחיר: 999 ש"ח

מטהרי מים ביתיים ומשרדיים

את המים שבברזים לא תמיד כדאי לשתות, ולכן רבים מתושבי ישראל בוחרים היום להיעזר במטהרי מים, מסננים, מכלים של מים מינרליים ושאר תחליפים למי הברז. הצרכנים בוחרים את מתקני טיהור המים שלהם בהתאם לשיקולי תקציב, טעם והעדפה אישית. לפני שבוחרים בפתרון מים זה או אחר יש לבחון את היתרונות והחסרונות של המתקן, העלויות השוטפות ואיכות המים. הטעם הסופי של המים הוא פרמטר משמעותי לבחירה במטהר מים זה או אחר. בכדי למנוע אכזבה יש להקפיד לטעום את המים לפני רכישת המתקן. חשוב לזכור שטעם המים הינו נתון להעדפה אישית. ישנם מטהרי מים, אשר מספקים מים שמוגדרים על ידי קבוצה אחת כטעימים להפליא, ועל ידי קבוצה אחרת כלא נעימים לשתייה. תהליך סינון המים מביא עמו פעמים רבות טעמי לוואי וטעמים מתכתיים. חשוב להבהיר כי ישנם הבדלים בטעם המים באזורי המגורים של ישראל. לא בכל הברזים בישראל זורמים אותם המים. ישנם ברזים בהם זורמים מים שנשאבים מהכנרת, אל מול אחרים ששותים מי תהום או מים מותפלים.

האם המים בברז ראויים לשתייה?

חשוב להבהיר כי מי השתייה של ישראל עוברים בדיקות איכות תכופות. אם המים בברזים טובים לשתייה, מדוע בוחרים צרכנים כה רבים להשתמש בפתרונות מים אחרים? רבים מסבירים את השימוש במטהרי מים כהבעת אי אמון ברשויות. בעקבות לא מעט מקרים בהם פלשו למאגרי המים גורמים מזהמים, הציבור מביע אי אמון באיכות המים. הבדיקות שמבצעות הרשויות לא מספקות את קהל הצרכנים שמצביע ברגליים ובוחר להתקין בבית מתקני טיהור מים. המים שזורמים אל ברז מי השתייה במטבח הביתי עשויים להכיל לכלוך, טעם לוואי, ריחות נוראים ומשקעים. על אף ההצהרות של הרשויות כי אין כל סכנה בשתיית המים, רוב האזרחים יעדיפו שלא לעשות זאת. הפתרונות שעומדים לרשותם הם : התקנת מטהרי מים, שימוש במתקן מים מינרליים או שתיית מים מבקבוקים של מים מינרליים.

סוגים של מטהרי מים

רוב הצרכנים בישראל בוחרים באפשרות הראשונה, כלומר להתקין את מטהרי המים בברז מי השתייה שבמטבח. הפתרון הנקודתי מספק מענה ברוב המקרים. מעטים הם המצבים בהם יש צורך בטיפול כלל דירתי. עבודת הטיהור מתבצעת באמצעות התקנת מסננים שמסירים את הלכלוך, נלחמים בחיידקים ומשפרים את הריח הטעם וטעם הלוואי. לצד עבודת המסננים ישנם מתקני טיהור שגם מעשירים את המים במינרליים או חומרים לנטרול האבנית. לרכישת מטהר מים ביתי מסוג H-104 EVERPURE לחצו כאן