» מיני ברים - אספקה סדירה של מים נקיים

מי טובים   אוסמוזה הפוכה

מיני ברים

אספקה סדירה של מים מאפשרת מענה על צרכים רבים של הגוף. בעזרת מיני ברים ניתן לשפר את איכות המים אותם אנו צורכים על בסיס יומי. מעבר לכך, מיני ברים עוזרים בטיפול והשבחה של מי שתייה. התפקיד של מתקני מים הוא לבצע תהליך מוקפד של סינון וטיהור המים המגיעים לצרכן, ללא כלור, מזהמים, שמנים או דלקים. לעומת מי ברז הנשאבים מבארות ללא סינון וטיהור, מים הנצרכים באמצעות מתקנים הם טעימים ובריאים יותר.

היתרונות של מתקני מים

מיני ברים מעניקים יתרונות איכותיים. הם מציעים את האיכות האופטימאלית עבור בתי אב ובתי עסק, ונותנים מענה לצורך גובר בפתרונות טכנולוגיים מתקדמים להשבחת מי שתייה. שנית, הם מעוצבים ברמה גבוהה ומשתלבים בכל חלל אסתטי. מיני ברים הם מתקנים חדישים ופשוטים להפעלה. אפשר ליהנות מהם בכל גיל, תוך שמירה על רמת הבטיחות הגבוהה והנדרשת.
חברת מי טובים מציעה מתקני מיני ברים ידידותיים לסביבה, עם מנגנון ייחודי וסנן פחם פעיל המאפשר הרחת כלור וטעמי לוואי. דרך נציגי החברה תוכלו להתעניין לגבי מגוון רחב של מתקנים, בטווח מחירים נוח ומשתלם. החברה מתמחה במערכות טיהור מים ומספקת לצד מיני בר דיגיטלי, מיני בר עם מקרר וקומקפט בר גם מכונת קפה. החברה חורטת על דגלה שירות אדיב ואמין ללקוח ומספקת תמיכה בכל שלבי התהליך של רכישת מוצרים משובחים. 

 

מיני ברים
מיני בר אטלנטיס
מיני בר קלאסי 3 ברזים
מיני בר פלטינום
מיני בר מטריקס
מיני בר קלאסי 2 ברזים
מיני בר אקווא טופ
קומפקט בר
מכונת קפה
קליר בר
מיני בר אנגל
מיני בר דיגיטלי רצפתי
מיני בר דיגיטלי עם מקרר