» מערכות טיהור מים - אוסמוזה הפוכה לסינון קפדני

מי טובים   אוסמוזה הפוכה

מערכות טיהור מים

מים הם חומר חיוני לקיומם של כל צורות החיים. בשנים האחרונות עלה קרנם של המים בהקשר של שמירה על הבריאות, מתן מענה על צרכים תזונתיים ושיפור התחושה. המים משמשים את האדם למגוון רחב של פעולות, אך אין ספק כי השתייה היא הפונקציה המרכזית של המים. יחד עם זאת, לא כל מקור מים מסוגל לתת מענה על התפקידים הרבים שממלאים המים בגופנו.

תפקידן של מערכות טיהור מים הוא לשפר את איכות המים הקיימים. מערכות אלו נבדקות בתנאי מעבדה ועומדות בתווי התקן הישראליים והאמריקאיים המחמירים ביותר. הן נשענות על טכנולוגיות חדשניות, כלים מדעיים מתקדמים ועל אפיון ארוך המתבצע על ידי אנשי מקצוע. בנוסף, יש שורה ארוכה של מערכות מתוכן ניתן לבחור. למרות שרוב המערכות מתבססות על טיהור בשיטת האוסמוזה ההפוכה, לכל מערכת יש מאפיינים שונים וכדאי להתייעץ עם מומחים לתחום טיהור המים לפני שבוחרים את האמצעי המתאים.

טיהור תוך שמירה על מינרלים

חברת מי טובים מתמחה באספקה של מערכות טיהור מים. החברה מתחייבת למערכות ברמה גבוהה ומעניקה שירות מקיף סביב הנושא של טיהור מים בסביבה הביתית, התעשייתית והציבורית.

חברת מי טובים מעמידה בראש סדר העדיפויות את טובתו של הלקוח. החברה מתחייבת לספק הצעת מחיר משתלמת על כל הסוגים של מערכות טיהור מים. מערכות מי טובים אינן סופחות את הפלואור שבמים וכך שומרות על המינרלים הקיימים, תוך סינון טיהור קפדני של חומרים מזהמים.  מערכות טיהור מים
מערכת אוסמוזה הפוכה
Clack Quick Change
מערכת 4 שלבים UV
מערכת 3 שלבים פנטק
אוסמוזה קומפורט
מטהר מים H-104 EVERPURE
מערכת חיצונית
סנן דירתי